НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Буковина" - "Нафтовик-Укрнафта" 1:3 ###

2 липня "Нафтовик-Укрнафта" провів свій другий спаринг на навчально-тренувальному зборі в Євпаторії. Цього разу суперником охтирчан була чернівецька "Буковина".

Перед самим матчем пройшов сильний дощ, тож поле було не найкраще і футболістам було тяжко показати гарну гру. З рахунком 3:1 охтирчани впевнено переграли "Буковину". За "Нафтовик" відзначилися: Олег Єрмак з пенальті на 59 хвилині, Олександр Яровенко на 60 хвилині та Руслан Левига на 81 хвилині. Єдиний м'яч в ворота "Нафтовика" забив футболіст який знаходиться на перегляді в чернівчан, повідомляє офіційний сайт охтирського коллективу.

Наступний матч охтирчани проведуть 5 липня з дніпродзержинською "Сталю". Підопічні Вадима Зайца у свою чергу планують до завершення зборів, які мають завершитися 7 липня провести ще один контрольний поєдинок. Суперник уточнюється.

Контрольний матч. "Буковина" - "Нафтовик-Укрнафта" 1:3

Голи: Єрмак, 59 (п)- Яровенко, 60- Левига, 81.

Склад "Буковини": Когут, Донець, Новотрясов, Вечтомов, Керчу, Лупашко, Дорош, Сібіряков, Єлов, Маковійчук, Дитятьєв, Орловський, Семенюк + потенційні новачки.