НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Буковина" - "Титан" - 1:0 ###

Контрольний матч. «Буковина» - «Титан» - 1:0

Гол: Сантрапинських, 49.

"Буковина": Тукач (Когут, 45), Вечтомов (Найко, 68), Потенційний новачок (Циколія, 45), Найко (Потенційний новачок, 45), Сантрапинських (Монастирсткий, 85), Степанков (Бровченко, 45), Орловський (Гунчак, 45), Потенційний новачок (Дорош, 45), Маковійчук (Керчу, 45), Потенційний новачок (Маковійчук 45- Елов 88), Потенційний новачок (Потенційний новачок, 30- Потенційний новачок, 56).
Сьогодні чернівецька Буковина зіграла черговий матч у Криму. Суперником наших земляків стали футболісти команди Титан» (Армянськ). Матч відбувся на полі ГСК «Скіф». Зазначимо, що підопічні Вадима Зайця грали на тлі значних навантажень: два тренування «бігова робота, тренажерний зал».
Вже на 5 хвилині матчу гравці команди Титан мали шанс вразити ворота Буковини. Футболіст кримської команди вийшов сам на сам з голкіпером «Буковини» Сергієм Тукачем. Наш воротар врятував свою команду від голу. А на 33 хвилині гри суперник виконував штрафний. М'яч влучив у поперечину воріт нашої команди. Через 3 хвилини шанс відзначитись вже втратили гравці буковинської команди. Нападник Буковини Роман Степанко віддав флангову передачу на потенційного новачка чернівчан, який, на жаль, не влучив у ворота.
У другій половині зустрічі на 49 хвилині наша команда провела результативну атаку. Досвідчений Руслан Гунчак віддав пас на Євгена Сантрапинських, який розстріляв ворота суперника. У другому таймі шанси відзначитися мали такі гравці «Буковини», як Олександр Вечтомов (54), Іраклій Циколія (70), Степан Маковійчук (72) та Роман Дорош (83). Нажаль після ударів Буковинців м'яч оминув «рамку» «Титану». Футболісти кримського колективу мали непоганий шанс зрівняти результат. Однак новачок Буковини Богдан Когут зумів витягнути м'яча з правої дев'ятки та перевести шкіряну кулю на кутовий. Остаточний рахунок матчу – 1:0 на користь футболістів «Буковини».